Statystyka

Blog Archive

Sunday, December 16, 2012

21:09MAXMODELS  SWIATOBRAZU   DIGART    PHOTOBLOG 
 
DEVIANTART   FORMSPRING     FACEBOOK 
10 comments:

 1. o mój Boże! pierwsze i drugie zdjęcie Agaty, zakochałam się <3 stwierdzam, że jesteś coraz ładniejsza.Na tych zdjęciach przebiłaś Martę, jesteś ładniejsza od niej ze 100 razy, bez obrazy oczywiście dla pięknej Marty ;3 jest bardzo ładna, ale Ty tutaj to mistrzostwo *____*

  ReplyDelete
  Replies
  1. ojejku, dziękuję!<3
   Marta zawsze była dla mnie wzorem i pozostanie w mojej opinii ładniejsza ode mnie :)

   Delete
  2. nie ma za co!(: Marta owszem, jest bardzo ładniutka, ale Ty jestes tutaj taka delikatna, taka piękna, no aż się zakochałam! ;3

   Delete
  3. aż się zarumieniłam! żeby tak było w realu,a nie na zdjęciach :D

   Delete
 2. Agata jesteś najpiękniejsza na całym świecie <3

  ReplyDelete
 3. nie wiem czy to efekt na zdjęciu, czy też macie tak, ale wasza cera jest na tych zdjęciach dziwna a zarazem zajebista :)

  ReplyDelete
 4. stać was na więcej ;p

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kiedy postanowiłaś, że wprowadzisz w swoje życie hasło "stay weird" i "express yourself"? Pod czyim wpływem zmieniłaś swoje życie, styl itd. i kiedy to się zdarzyło? Jestem z Płocka, bardzo lubię twoje zdjęcia i po prostu zainteresowała mnie twoja historia, bo postanowiłem przejrzeć go od początku.
   Pozdrawiam i spełnienia marzeń w 2013 roku.
   Czarek :)

   Delete
  2. na mój awatar natknęłam się już dawno w internecie. napis 'stay weird.' chwycił mnie za serce -dosłownie. Express yourself? kiedyś byłam w kinie na filmie o tańcu i tam właśnie usłyszałam piosenkę o tym tytule, długo się nią 'jarałam' . Zmieniam się cały czas, w zasadzie sama nie wiem czy kiedykolwiek nastanie taki czas, kiedy to siebie sama nie zaskoczę. Pod czyim wpływem? Ludzi w okół mnie, sytuacji, muzyka mi sporo daje no i oczywiście FOTOGRAFIA :) STAY WEIRD. to mój taki maleńki świat, mój własny świat- super sprawa.
   dziękuję! :)

   Delete