Statystyka

Blog Archive

Monday, August 13, 2012

20:02

I don't know what happend to me. I uploaded my self portrait ....  my first photo here since, hmmm.... long time :D
Nie wiem na prawdę co mi się stało. Wstawiłam tutaj swoje zdjęcie.... pierwsze od,hm... dawna :D

To be honest with you - i thought summer 2012 will be totally different. I haven't got time really time to take some photos with other people. Only with my sister or for self portraits - you know, less planning and at home i've got everything what i need and i can do it spontaneously and any time . Recording movie, job, english camp, family trips and meeting, etc. I hope that after 26 August I will eventually start working. Please, be patient :) I think that this school year will bring a lot of good things to me, I'm planning something huge - i won't tell anything else, just STAY TUNED :)

Chcę być z Wami szczera - myślałam, że lato 2012 będzie totalnie inne. Nie mam na prawdę czasu by zrobić jakieś konkretne zdjęcia z innymi ludźmi. Jedynie z moją siostrą czy selfy - wiecie, mniej planowania, w domu mam wszystko to, czego potrzebuję i mogę je zrobić spontanicznie, kiedy mam chwilkę. Nagrywanie filmu, praca, obóz językowy, rodzinne wyjazdy i spotkania, itd. ... Mam nadzieję, że po 26 sierpnia zacznę w końcu działać. Proszę, bądźcie cierpliwi :) Myślę, że ten rok szkolny przyniesie wiele dobrych rzeczy - nie powiem nic poza tym, że planuję coś 'dużego'. po prostu STAY TUNED :)


ZAPYTAJ/ASK  
 <---
nie trzeba się logować.
      FAN PAGE        PHOTOBLOG       DIGART    
kontakt: stay.weird@wp.pl

17 comments:

 1. co to za film? ;>

  ReplyDelete
  Replies
  1. edukacyjny, o maturze z angielskiego.

   Delete
 2. Ciekawe :) Robiłaś ombre czy tylko pomalowałaś końcówki?

  ReplyDelete
  Replies
  1. ludzie mówią, że to ombre, ale ja sama nie wiem co to. rozjaśniałam do zielonego - zrobiłam to źle i teraz żeby nie niszczyć jeszcze bardziej włosów zostawiam takie jakie są.

   Delete
 3. czemu tylko jedno ?

  ReplyDelete
 4. Pobierasz opłaty za sesje?

  ReplyDelete
  Replies
  1. zależy skąd jesteś i jaką 'sesję' chcesz.

   Delete
 5. to wygląda lekko jak blond. Może całe tak zrobisz? :>

  ReplyDelete
  Replies
  1. no bo w sumie to chyba nawet jest blond ;p niee, powiedziałam sobie, że dopóki nie będę siwieć to nie pomaluję sobie całej głowy. pewnie tego nie dotrzymam, jednak nie jestem raczej przychylna tak dużej zmianie wyglądu

   Delete
 6. Agatko! zrób zdjęcia Karolinq i Kamilowi, tak słodko razem wyglądają *.*
  :D

  ReplyDelete
 7. A jesli chodzi o sesje w Twoim rodzinnym mieście to cena zależy wtedy od...? robisz fajne rzeczy ale nie potrafię zrozumieć tego że skoro praktycznie wszytskie swoje sesje wykonujesz swojej siostrze i koleżance, nie mając chyba doświadczenia większego w pracy z innymi ludźmi (chodzi mi o modelki czy modeli), to ze prawdopodobnym jest fakt że bierzesz pieniądze za sesje. Nie chce Cie oceniać bo nie znam Cie ni nic, mówie tylko co sądze. |Myślałem że praca z innymi ma być swojego rodzaju nauką a nie formą zarazbiania większej kasy, no cóż.
  Trzymaj się i pozdrawiam. Piotr

  ReplyDelete
  Replies
  1. to, że nie publikuję zdjęć innych osób na blogu to nie znaczy że takowych nie robię. tak jak napisałam - na przykład Marta i Weronika zgodził się na publikację po długim czasie. Nie każdy chce żeby jego zdjęcia były na tym blogspocie, a ja to szanuję. Nie od każdego biorę za zdjęcia pieniądze, a jak na razie (z powodu braku czasu od dawna nie robię zdjęć tak często i na bieżąco jak ktoś do mnie napisze)jeszcze nie zdarzyło mi się tych pieniędzy od nikogo wziąć (nie licząc oczywiście kiedy zostałam 'wynajęta' na jakąś imprezę - to już inna bajka). Nie wiem skąd też to ogólne twierdzenie, że za zdjęcia biorę DUŻO i chcę zarobić na tym 'większą kasę' - jak to ująłeś. Jeśli chciałabym brać to już prędzej na przykład jakieś przysłowiowe 10zł... a nie kurde 100zł. Zbieram powolutku na nowy aparat, więc czy 10zł to tak WIELE? tyle to nawet czasem i nie 1/5 czyjegoś kieszonkowego.

   Delete
 8. Mam kilka pomysłów na sesje zdjęciowe.
  Mogłabyś pokazać na zdjęciach piękno kulinarne oraz wdzięk graffitti ulicznej.
  Pozdrawiam sekretna wielbicielka stay weird.

  ReplyDelete
  Replies
  1. 'piękno kulinarne' - można to rozumieć na dwa sposoby, więc nie jestem pewna co miałeś/łaś na myśli:) na tle graffitti robiłam już zdjęcia, jednakże w moim mieście graffitti nie jest ani trochę ciekawe i jest jedynie w jedyn miejscu... :c

   Delete
 9. ładne masz tu włosy :)

  ReplyDelete