Statystyka

Blog Archive

Sunday, March 18, 2012

12;17
  

10 comments:

 1. dobre zdjęcia, a w szczególności 5 !!
  Masz naprawdę piękną siostrę !!!

  ReplyDelete
 2. genialne buty *.*

  tylko twoja siostra ubrana w koszulkę i jakieś spodenki wyjść na zdjęciach genialnie!

  ReplyDelete
 3. Według mnie sukces tego bloga w 80% składa się na komentarze anonimów. Gdy oni zaczynają, że tak się wyrażę, rzucać mięsem w Waszą stronę ty i Karolina wstawiacie na facebooka link do bloga i piszecie, jak ktoś to kreślił, "orędzie do narodu". Nie chcę, żeby zabrzmiało to wrednie, to jest tylko moje zdanie. dla porównania - te zdjęcia (które są udane, zgadzam się z innym komentarzami) mają tylko 2 komentarze, a na stronie są już 4 dni. Poprzednie zdjęcia Karoliny pobiły wszystkie rekordy, mają 36 komentarzy a od momentu, gdy ktoś nazwał Was wiadomo jak rozpoczęła się burza tutaj i na facebooku, a licznik oglądalności leci w górę...

  ReplyDelete
 4. no i o w tym? Agacie jak każdemu blogerowi zależy, żeby ludzie go czytali. Wprawdzie większość czytających a raczej oglądających to są Agatona znajomi z facebooka, ale sama pisała tutaj, że dużo ludzi ogląda z USA. Poza tym liczba, których interesują tylko anonimki według mnie jest zawyżona. Fakt - jak wrzuci na tablicę na fb link i napisze co uważa to ludzi interesuje, o co kaman, ale wchodzą tu głównie CIEKAWI ZDJĘĆ, a nie bzdurek anonimów. Powinniśmy wspierać pasję na100latków z naszej 'pięknej' miejscowości, bo najwięksi zaczynali będąc nastolatkami - Stevena Spielberga znasz? On pierwszy film nakręcił w wieku 13 lat i zapewne też miał krytykantów za sobą, ale jeszcze więcej pasjonatów, że tak powiem.

  ReplyDelete
  Replies
  1. prostując - na fan page'u jest 304 'lubię to' aktualnie, a moich znajomych w tym 128, więc to raczej nie tylko moi znajomi tutaj zaglądają :)
   hm, wiecie co? DZIĘKUJĘ WAM, to chyba jeden z pierwszych komentarzy, w których ktoś wyraził swoją opinię (mam na myśli w pewnym sensie 'negatywną') w bardzo przyjemny i motywujący sposób! :)
   a skoro są anonimki, pewnego rodzaju kontrowersję, to znaczy że zdjęcia w pewnym sensie przyciągają uwagę. a jak tym razem jest mniej komentarzy to tylko ogromną motywacją jest żeby zdjęcia kolejne były lepsze, ciekawsze! :)

   Delete
 5. wracając do zdjęć - te z Martą są milion razy lepsze od tych z Karoliną.

  ReplyDelete
 6. zgadzam się z osobą wyżej. te całe afery z anonimkami robią Ci niezłą reklamę.

  ReplyDelete
  Replies
  1. spoko, jedna osoba to już napisała. nie mam na to wpływu, sorry. hm, z obserwatorzy z innych krajów raczej nie zaglądają tutaj dla anonimików :)

   Delete
  2. i mam nadzieję, że to nie są pseudo "hejty" według ciebie.

   Delete
 7. Ale ładnie wygląda tutaj twoja siostra! Bardzo ładne zdjęcia! ;)

  ReplyDelete