Statystyka

Blog Archive

Monday, December 12, 2011

19:12
6 comments:

 1. no więc napiszę to i do tej i do poprzedniej notki. I to jest moja Agata, ulubiony fotograf! I to ja rozumiem! Bardzo fajne, z magią, konkrety, a nie tak jak to bywało ostatnio, że dwa zdjęcia na notkę! Ogólnie bardziej podobają mi się te z miastem w tle (?), ale te też są mega! Czekam na kolejne fotki! :)

  ReplyDelete
 2. zgadzam się z kiki w 100 pro., nic więcej nie dodałabym :)

  powodzenia w dalszej twórczości

  ReplyDelete
 3. wpadłem tu przed chwilą zupełnie przez przypadek dzięki blogu niejakiej 'KiKi'. Obejrzałem kilka zdjęć i jestem zdziwiony reakcją czytających! Pod poprzednią notką, w której są najlepsze zdjęcia (jestem pierwszy raz, nie widziałem wszystkich) są tylko 3(!) komentarze, a pod jeszcze wcześniejszą aż 17! Zadziwia mnie to. Widać, że ruszyłaś się do roboty i populacja nie nadąża za komentowaniem. ;) dla mnie te zdjęcia są fajniejsze, gdyby tylko były bardziej kobiece, sexy, słodkie i dziewczęce!

  Maro

  ReplyDelete
 4. czuje ściągnięcie pomysłu z tego teledysku:
  http://www.youtube.com/watch?v=tg00YEETFzg&ob=av2e
  szczególnie dopatrzeć się można w 1:15 ;)

  ReplyDelete
 5. jeśli już to to by była inspiracja, a nie ściągnięcie.
  a komentując ogólnie; nie widzę podobieństwa w ogóle. i muszę się wstydliwie przyznać, że NIGDY ale to NIGDY nie słuchałam tej piosenki sama z youtube ani nie widziałam teledysku - tym bardziej skąd miałabym wiedzieć? :)

  ReplyDelete
 6. ja też niezbyt widzę podobieństwa, takie szukanie byle czego na siłę. Niektórzy ludzie są po prostu...:/

  ReplyDelete